Treat Yourself today, enjoy the benefit! english

 

Masaż klasyczny

W zależności od intensywności i wykonywania masażu ,masaż ten działa przeciwbólowo, reguluje napięcie, poprawia elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyśpiesza przemianę materii i uaktywnia przepływ limfy.

obrazek

Masaż ciepłymi kamieniami

Lecznicze działanie kamieni znano już przed wiekami na dalekim wschodzie ,masaż ten jednak nie tak dawno zagościł w gabinetach masażu i salonach SPA. Masaż wykony jest podgrzanymi kamieniami bazaltowymi o różnych kształtach
i rozmiarach. Bazalt to kamień pochodzenia wulkanicznego, który dobrze utrzymuje ciepło i przyjemnie rozgrzewa ciało. Zabieg ten jest bardzo przyjemny, odprężający, pomaga odstresować się po długim dniu. Masaż  kamieniami uspokaja objawy stresu łagodząc i powodując rozluźnienie mięśni. Można go zastosować również w przypadku cellitu.

Masaż miodem

Masaż ten ma za zadanie oczyścić z toksyn skórę, tkanki podskórne, stawy. Masaż miodem jest skuteczny w reumatyzmie, bólach pleców, problemach stawowych oraz można go zastosować przy zesztywniałych i napiętych mięśniach.

Masaż limfatyczny

Likwiduje obrzęk wysięk limfatyczny, skraca okres gojenia ran, przyśpiesza krążenie chłonki w układzie limfatycznym. Ma za zadanie zlikwidować obrzęki i poprawić ukrwienie i krążenie w całym organizmie.